Обявление за публична продажба
Частен съдебен изпълнител Румяна Велкова Тодорова (рег. No: 717) обявява за публична продан
3-стаен апартамент, град Варна
Период за подаване на предложения от 29.05.2026 до 29.06.2026
подаването на предложения изтича след 41 дни
подаването на предложения изтича след 41 дни
Документи
Имоти и вещи в обявлението
3-стаен апартамент
Тип на имуществото:
3-стаен апартамент
Площ:
65,65 кв.м
Етаж
3
Тип на строителството
Панел
Начална цена:
72 864.00 EUR
142 509,60 лв.
2 170,75 лв./кв.м
1 109,89 EUR/кв.м
Екстри:
асансьор вода електрозахранване
523507
Информация за търга
Подаване на предложения
кога: 29.05.2026 - 29.06.2026
къде: Окръжен съд - Варна
Определяне на купувач
кога: на 30.06.2026 09:10
къде: в Окръжен съд - Варна
Информация за провеждащия търга
Email:
Адрес:
ул. "Братя Шкорпил" 26
град Варна
град Варна